طراحی سایت

خدمات سئو

کسب‌وکارت رو آنلاین کن و ۲۴ ساعته بفروش

چرا باید وب سایت داشت؟

امروزه با افزایش روز افزون سرعت رشد اینترنت در ایران و جهان، اینترنت به زمینه ای بسیار مناسب جهت ارائه خدمات و برندسازی کسب و کارها تبدیل شده است. وب سایت مهمترین و کاربردی ترین روش برای معرفی خود و تخصص فردیتان محسوب می شود. داشتن وب سایت حرفه ای در کسب و کار، یکی از ارکان اصلی هر واحد کاری است. وب سایت شما علاوه بر اینکه معرف و محرکی جهت رونق کسب و کار شماست، رزومه ای قوی جهت اعتبار بخشیدن به صنعت شما و معرفی فعالیت شما به بازار تجاری و اقتصادی است.

سرعت لود بالا

سرعت لود بالا

از رقیبات سبقت بگیر

بهترین سئو

بهترین سئو

گوگل رو قورت بده

امنیت بالا

امنیت بالا

خیالت راحتِ راحت

واکنشگرا (ریسپانسیو)

واکنشگرا (ریسپانسیو)

در همه جا خوب دیده شو

پشتیبانی قوی

پشتیبانی قوی

24 ساعته حاضریم

کنترل گوگل را در دستانتان بگیرید

سئو مناسب، برگ برنده شما برای داشتن بیشترین بازدید واقعی و مرتبط با محتوای سایت شما در موتورهای جستجو به ویژه گوگل است. دریافت بازدید از طریق گوگل توسط کاربران واقعی فقط از طریق داشتن سایتی با محتوا و سئو مناسب در رقابت با سایت های هم تراز ممکن است.
انجام سئو کامل سایت باعث بهتر دیده شدن خود سایت و محتوای آن توسط کاربران جستجو کننده خواهد شد.
سئو مناسب علاوه بر اینکه باعث بهبود رتبه سایت در نتایج جستجو می شود، موجب می گردد کاربران از بین ده ها سایت ارائه شده در نتایج جستجو از وب سایت شما به عنوان سایت انتخابی خود دیدن کنند.
سئو تخصصی و طراحی تخصصی سایت با توجه به گسترده بودن موضوعات و به روزرسانی های مرتب موتورهای جستجو، نیازمند تخصص و تجربه در این زمینه است. ما با پشتوانه تجربه ای ده ساله در زمینه سئو، طراحی بهینه سازی و وب مستری سایت تمامی موارد را به بهترین حالت برای شما انجام خواهیم داد.

برند خود را به جهان معرفی کنید

بر هیچ کس پوشیده نیست که سایت شما مانند ویترین مجازی کسب و کار و برند شما است. ویترینی که به وسعت تمام مردم جهان است زیرا تمام مردم جهان می توانند فارق از مکان و زمان خاصی به سایت و برند شما دسترسی داشته باشند. لازمه داشتن سایت حرفه ای، همکاری با افراد حرفه ای در حوزه طراحی سایت است. برای تحقق این هدف تیم نیکان در کنار شما خواهد بود.

شما باید تمرکزتان را فقط برای رشد و موفقیت کسب و کارتان بگذارید. برای همین، ما همه مسائل فنی طراحی سایت را به عهده گرفته ایم. هر ایده ای دارید با ما آن را به بهترین شکل اجرا خواهید کرد.

بهترین طراحی سایت را مال خود کنید

تاثیر گذاری طراحی سایت در رشد کسب و کار شما

کار ما استفاده از قالب های آماده نیست تک تک نمونه کارها کاملا اختصاصی و با ایده پردازی کد نویسی شده اند و حاصل … سال تجربه و دانش هستند. لطفا نمونه کارها را با دقت بررسی فرمایید.

قبل از طراحی سایت جستجو کنید. مسلما صدها سایت وجود دارد که این سایت ها ممکن است رقیب اصلی شما باشند. رسیدن به رتبه ای بالا موفقیتی است که به راحتی میسر نخواهد شد و راه کارهایی که در این خصوص انجام می شود، در زمینه تخصصی طراحان سایت است. از این رو شرکت طراحی سایت نیکان با توجه به شناخت کامل و گسترده ای که از فضای مجازی دارد نوع کسب و کار شغلی تان را آنالیز و بررسی می کند و در نهایت سایت شما را دقیقا در جهت و مطابق با انتظارات و سلیقه مشتریانتان طراحی می کند. بنابر این شما می توانید کسب و کار شغلی تان را در فضای مجازی به خوبی گسترش دهید و با طراحی سایت به شکلی تخصصی و جامع قادر به ارائه خدمات و محصولاتتان به مشتریان باشید.

اگر سایتی دارید که خیلی وقت است در آن هیچ فعالیتی نکرده اید ما میتوانیم وب سایت شما را بررسی کرده و اگر تغییرات و بهینه سازی بر روی وب سایت شما احتیاج باشد، آن را اعمال کنیم. در این حالت می توانیم کاملا مطابق با تکنولوژی روز طراحی سایت آن را بهینه سازی کنیم. 

به اندازه یک تلفن با شما فاصله داریم

شنبه تا پنجشنبه

ساعت 9-18

02634908975

09212756234