درباره ما

با معین رسانه بیشتر آشنا شوید

درباره مدیرعامل

مدیریت این مجموعه کار خود را در سال 1380 خورشیدی به عنوان تصویربردار آزاد در تلویزیون آغاز نمود در سال 1384 موفق شد در رشته فیلمسازی در دانشگاه تلویزیون قبول و تحصیلات تخصصی مرتبط با فعالیت خود را آغاز نماید.

با الطاف پروردگار و تلاش فراوان توانست به صورت کاملا حرفه ای با شبکه های تلویزیونی داخلی و دفاتر شبکه های تلویزیونی بین المللی مقیم در ایران در زمینه تولید برنامه های تلویزیونی همکاری و تجربه های ارزشمندی را کسب نماید. تحصیل در رشته مهندسی رادیو و تلویزیون(برودکست) از جمله آرزوهای دیرینه وی بود و کمک نمود تا بتواند به لحاظ فنی نیز هر چه بهتر با تکنولوژی روز تجهیزات صدا و تصویر آشنا شود و این ممارست منجر شد به ارائه مقاله ی کاربردی با موضوع کاربرد دوربین های رباتیک در برنامه سازی تلویزیونی که به عنوان پژوهش برتر سال در دانشگاه تلویزیون برگزیده شود. وی به این بسنده نکرد و تحصیلات تکمیلی خود را در رشته تهیه کنندگی تلویزیون ادامه داد تا در کنار بحث تولید و فنی بتواند در مدیریت ساخت برنامه های تلویزیونی و هدایت عوامل تولید به صورت علمی و دقیق فعالیت نماید.
ساخت و تولید برنامه های تلویزیونی داخلی و بین المللی و نیز ساخت چندین فیلم صنعتی و تجاری وی را به فکر تاسیس یک شرکت رسانه ای و تبلیغاتی نمود تا بتواند تحت عنوان یک برند از تجربیات خود در زمینه ساخت و تولید فیلم های تجاری بهره گیرد.
درباره شرکت تبلیغاتی معین رسانه

فعالیت های ما در معین رسانه

95 %
عکاسی تبلیغاتی و صنعتی
65 %
ساخت استودیو های تلویزیونی و رادیویی
99 %
ساخت تیزر تبلیغاتی
90 %
ساخت تیزر اینستاگرامی
80 %
انیمیشن و موشن گرافیک
85 %
ساخت فیلم های آموزشی
85 %
طراحی لوگو گرافیک
75 %
عکاسی و تصویربرداری هوایی

عقیده ما در معین رسانه اینه که همواره دنبال جوان های با اخلاق و حرفه ایی هستیم که هم بتونن با ما همکاری کنند و هم ما بتونیم به اونها کمک کنیم تجربیات خوبی در زمینه فعالیت ما کسب کنند اگر شما هم در خودتون این توانمندی رو می بینید که می تونید با ما همکار بشید رزومه خودتون رو برای ما بفرستید.
همواره ما به نیروهای مستعد در زمینه های عکاسی، تصویربرداری، تدوین و گرافیک نیازمندیم.

accompany1

برخی از مشتریان و برندهای معتبری که افتخار همکاری با آنها را داشته ایم

مفتخریم که توانسته ایم پاسخگوی نیاز های تبلیغاتی برندهای کوچک وبزرگ تجاری باشیم