عکاسی صنعتی و تبلیغاتی


عکاسی از محصولات │خطوط تولید کارخانه ها │ شرکت های خدماتی │ پروژه های ساختمانی و راهسازی

عکاسی تبلیغاتی توسط عضو انجمن عکاسان تبلیغاتی،صنعتی و معماری ایران

مزیت های عکاسی تبلیغاتی

هنگامی که یک محصول تجاری تولید می شود برای آن که بتواند در بازار رقابت حضور یابد غیر از بهره مندی از معیارهای کیفیت باید دارای تصویر زیبا در رسانه های تبلیغی باشد.یک عکس تبلیغاتی مناسب و زیبا از محصولات شما می تواند توجه مشتریان را به خود جلب نماید.از طرفی وجود یک عکس صنعتی از خطوط تولید کارخانجات صنعتی و یا خدمات شرکت های تولیدی و خدماتی می تواند مشتریان را با فعالیت های آن ها به شکل مناسب تری آشنا نماید.

آتلیه عکاسی تبلیغاتی معین رسانه 

آژانس تبلیغاتی معین رسانه دارای آتلیه عکاسی تبلیغاتی اختصاصی بوده که مجهز به انواع فلاشهای عکاسی، میز نور و کلیه تجهیزات نورپردازی می باشد و این امکان را برای مشتریان فراهم نموده تا در زمینه انواع سبک های عکاسی بویژه عکاسی تبلیغاتی از اشیاء و عکاسی صنعتی از محصولات تجاری و صنعتی و همینطور عکاسی مدلینگ به صورت حرفه ای و تخصصی خدمات ارائه نماید.این مجموعه دارای استودیوی عکاسی به متراژ 80 متر مربع می باشد که امکان انتقال سوژه هایی کوچک و متوسط به این فضا جهت عکاسی تبلیغاتی امکان پذیر می باشد وبرای سوژه های خیلی بزرگ و حجیم همچون ماشین آلات و تجهیزات صنعتی که امکان انتقال آن میسر نمی باشد فرآیند عکاسی صنعتی در محل نگهداری و به روش آماده سازی فضای موجود صورت می پذیرد.

نمونه کارهای عکاسی تبلیغاتی و صنعتی ما

عکاسی از محصولات تجاری

عکاسی معماری

عکاسی صنعتی

عکاسی پانوراما

از جمله مزایای عکاسی صنعتی و تبلیغاتی برای محصولات و خدمات

  • نمایش بهتر و دقیق تر ویژگی های محصولات برای معرفی به مشتریان
  • تهیه عکس تبلیغاتی اختصاصی از محصولات به جای استفاده از عکسهای تبلیغاتی اینترنتی مشابه و افزایش اعتبار برند شما
  • امکان معرفی محصولات و کسب و کار شما به بازارهای فرامنطقه ای و وسیعتر با استفاده از به اشتراک گذاری عکس تبلیغاتی محصولات در فضاهای مجازی
  • تحقیقات اخیر نشان می دهد تصاویر نقش بسزایی را در جهت دهی افکار و سلایق مشتریان برای خرید ، یادآوری و استفاده از یک محصول به عهده دارند.
  • تهیه عکس های با کیفیت تبلیغاتی جهت استفاده در چاپ های دقیق و در ابعاد بزرگ بر روی بیلبوردهای تبلیغاتی

مراحل انجام پروژه های عکاسی صنعتی و تبلیغاتی

1. جلسه هماهنگی برای عکاسی تبلیغاتی

در این جلسه که با حضورسفارش دهندگان و تیم عکاسی تبلیغاتی معین رسانه برگزار می شود سعی می کنیم نوع عکاسی تبلیغاتی برای محصول و یا خدمات شما رو مشخص کنیم مثلا اینکه براساس نوع محصول و کاربرد عکس گرفته شده نهایی می توانیم عکاسی تبلیغاتی زمینه سفید و دوربوری شده یا عکاسی تبلیغاتی مبتنی بر ساخت دکور و چیدمان رو پیشنهاد بدیم.
از طرفی ممکنه مثلا برای پروژه های عمرانی نیاز به عکاسی تبلیغاتی هوایی داشته باشید که نیازمند بررسی محل عکاسی تبلیغاتی و صنعتی و شرایط جوی و محیطی آن محل هست.

2.تهیه کانسپت وطرح اولیه برای عکاسی تبلیغاتی

عکس و تصویرتبلیغاتی هر محصول تجاری بسته به استفاده درچاپ درکاتلوگ ها و بیلبوردها و یا استفاده در وبسایت ها و فضای مجازی باید یکسری ویژگی ها رو داشته باشه که از اون جمله توجه به رزولوشن مورد نیاز، زاویه دوربین ونوع نورپردازی محصول ، نحوه نمایش محصول و اینکه آیا در چه زمینه و پس زمینه ای قرار بگیره ،چطور چیدمان بشه و چه دکوری داشته باشه اهمیت ویژه ای داره و در نهایت هم باید بتونه به لحاظ زیبایی جلب توجه کنه و همینطور مشتری و مخاطب رو ترقیب به استفاده از اون محصول کنه که این هدف اصلی یک محتوای تبلیغاتی و تجاریه.
اینکه از هر محصول چطورعکس تبلیغاتی باید تهیه بشه کاملا مرتبط با تحقیقاتی که ما در خصوص نقاط قوت محصول ، جایگاه اون در بازار و همینطور برندهای رقیب و… انجام میدیم تا بهترین نتیجه حاصل بشه. 

3.مرحله اجرای عکاسی تبلیغاتی

تو این مرحل براساس کانسپت و ایده اولیه چیدمان ، نورپردازی و عکاسی تبلیغاتی محصول انجام میشه و بسته به نوع عکس خواسته شده از حالت ها و زوایای مختلف عکاسی میشه و در نهایت طبق نظر مدیر هنری و تیم عکاسی تبلیغاتی عکس های نهایی انتخاب و برای ادیت و ریتاچ آماده میشن.

4.مرحله ریتاچ و ادیت عکسهای تبلیغاتی

برای ما عکاسها این مرحله مقداری تم جادویی و شگفت انگیز داره و از طرفی هم مرحله ای مهم در استخراج تصویر نهایی از عکس های تبلیغاتی گرفته شده به حساب میاد.در این مرحله عکسهای تبلیغاتی به لحاظ رنگ و نور اصلاح میشن و اگر نیاز به استفاده از جلوه های گرافیکی باشه در این بخش به عکس تبلیغاتی اضافه میشه.در نهایت عکس ها بر اساس نیاز سفارش دهنده و مدیر هنری با فرمت و ابعاد مناسب تحویل داده میشن و ما هم منتظر اکران و نمایش اون می شینیم و از تجربه های جدیمون لذت می بریم.

پاسخ به برخی از سوالات شما در مورد عکاسی تبلیغاتی

اهمیت عکاسی تبلیغاتی از محصولات و خدمات تولیدی و صنعتی در چیست؟

تحقیقات نشان می دهد که انسان ها با استفاده از حس بینایی در مقایسه با سایر حواس بیشترین اطلاعات رو در مورد هرچیزی به دست می آورند.وقتی به یک عکس تبلیغاتی غذا نگاه می کنید عجیب نیست که در اون لحظه دوست داشته باشید مزه اون رو امتحان کنید.در دنیای امروز که رسانه ها و تصاویر بسیاری هر لحظه از مقابل دیدگان ما عبور می کنند موفقیت در جلب توجه با تصویری است که به لحاظ ظاهری دارای زیبایی و جذابیت باشد مخصوصا زمانی که محصولات متنوعی در بازار وجود داره و هر کدوم در تلاش هستن که به نوعی مشتریان رو به سمت خود بکشند. دقیقا هدف از عکاسی تبلیغاتی همینه

آیا نمیشه به جای عکاسی از عکس های موجود در اینترنت استفاده کرد؟

ممکنه شما در اینترنت عکس های تبلیغاتی محصولات مشابه محصول خودتون پیدا کنید ولی به لحاظ تنوع و همینطور کیفیت و شکل ظاهری تفاوت های زیادی با عکسی خواهد داشت که صرفا و به صورت اختصاصی از محصول تولیدی شما گرفته شده.از طرفی اعتبار شما با داشتن یک عکس اختصاصی که به صورت حرفه ای نورپردازی و چیدمان شده در مقایسه با زمانی که از یک عکس شما و همه هم صنف های شما استفاده کرده باشند ارتقا پیدا می کنه و در چشم مشتری اثرگذارتره.
ما همین توصیه رو به شرکت های خدماتی هم می کنیم مثلا وقتی یک شرکت حمل و نقل از عکس های تبلیغاتی عکاسی شده اختصاصی خودش با کامیون ها و لوگوی خودش در خیابان های ایران استفاده کنه و یا تصویری از یک کامیون خارجی در یک کشور خارجی استفاده کنه به نظر مخاطب کدومش واقعی تر و قابل قبول تره؟
اعتبار یادتون نره

هزینه های عکاسی تبلیغاتی از محصولات تولیدی ما چگونه محاسبه می شه؟
تعرفه عکاسی تبلیغاتی از محصولات کاملا وابسته هست به نوع محصول ،ابعاد ،جنس (سیقلی و براق یا مات) ،امکان جابجایی محصول،محل عکسبرداری،نوع نورپردازی مورد نیاز،چیدمان و یا ساخت دکور و تعداد فریم هایی که قرارهست گرفته و تحویل بشه داره.
برای محاسبه دقیق هزینه ها می تونید در مورد نوع محصولتون با کارشناس ما تماس بگیرید و ما هم صادقانه راهنماییتون می کنیم.

تعدادی از پشت صحنه های عکاسی تبلیغاتی

به اندازه یک تلفن با شما فاصله داریم

شنبه تا پنجشنبه

ساعت 9-18

02634908975

09212756234